Prípravky - VÝSLEDKY

Dňa 30.6.2018 mali naše hráčky prípravky a mladšie žiačky mini rozlúčkový turnaj v tomto školskom roku. Na turnaj prišli aj hráčky z mesta Krupina a Bratislava. Hráčky boli rozdelené do dvoch skupín a víťazom turnaja bol každý. Na záver turnaja sme spoločne aj s družstvom z Krupiny a Bratislavy rozkrájali tortu. Rodičom chceme poďakovať za občerstvenie, ktorého bolo veľmi veľa a baby spolu s fanúšikmi si dobre pochutili. Pekné prázdniny želáme.

Hráčky mladšie žiačky mini: N.Nemová, L.Durcatová, T.Halabuková, M.Rajnohová, N.Krajciková, B.Dobrotová, E.Chlpacova, L.Fekecová, N.Vamosová, A.Paniková, A.Macosková, V.Dalmady, S.Csomorová, S.Strbová, N.Miková, L.Fekecová

Hráčky prípravky: N.Tarajčáková, N.Kvitkovská, D.Tomčániová, M.Fojtíková, L.Steinemannová, A.Göbö, T.Kollárová, D.Stergar, V.Kupčiová, S.Juríková, S.Šeböková, K.Máťašová, J.Hegedúšová, L.Obická, D.Slobodníková

trénerka Lenka Regulová

 

 

Dňa 24. 6. 2018 naše hráčky prípravky odohrali svoj prvý volejbalový turnaj v Krupine. Každé družstvo odohralo 3 zápasy a víťazom boli všetci. Dievčatá podali skvelý výkon a svojou hrou potrápili aj staršie súperky. Na ihrisku vládla príjemná priateľská atmosféra a dievčatá si zápasy užili. Sme na ne veľmi hrdí. Som vďačná rodičom, ktorí boli s nami a zabezpečili jednak dopravu aj skvelo fandili našim babám.

Hráčky: Fojtíková M., Göbö A., Hegedúšová J., Holečková L., Juríková S., Kupčiová V., Kvitkovská N., Máťašová K., Obická L., Steinemannová L., Strošková S., Šeböková S., Tarajčáková N., Tomčániová D., Miková N., Ďurčatová L., Némová N.
Tréneri: Reguľová L., Zátopek V., Duchonová A.

trénerka Lenka Regulová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
This template downloaded form free website templates