Mladšie žiačky 4-kový - VÝSLEDKY

Sezóna 2018/2019

,, Posledný zápas sezóny odohralo družstvo MIDI v nedeľu 14.3.2019. Dievčatá predviedli skvelý výkon, nakoľko sa družstvu A ako aj družstvu B podarilo vyhrať po 1 zápase. Dievčatá sa v priebehu sezóny postupne zohrali, rozohrali, predviedli pekné výmeny ako aj taktiku, čo sa aj odzrkadlilo na výsledku dnešného zápasu.
Pod vedením trénerky Veroniky Zátopek nastupili:
A:Linda Ďurčaťová, Barbora Dobrotová, Simona Csomorová, Elizabeth Chlpáčová, Sofia Štrbová, Viktória Dalmady
B:Nina Krajčíkova, Liana Fekečová, Natália Bukrotinová, Natália Vámošová, Natália Miková, Nina Némová, Nikol Almaská
-19, -22

V sobotu, 13.3.2019, boli naše mladšie žiačky nabrať nové skúsenosti na turnaji v maďarskom Gyore. Turnaja sa zúčastnilo spolu 15 družstiev, rozdelených do 3 skupín. V základnej časti naše druzstvo A 1 zápas vyhralo a 1 remizovalo a druzstvo B 1 zápas remizovalo. V nadstavbovej časti o umiestnenie družstvo B po vyrovnanej a napínavej koncovke prehralo ale družstvo A suverénne 2 zápasy vyhralo a vyhralo aj nadstavbovu časť o umiestnenie. Deň bol bohatý na nové zážitky ako aj skúsenosti.
Na turnaj nastupili:
Družstvo A:Linda Ďurčaťová, Liana Fekečová, Barbora Dobrotová, Viktória Dalmady, Elizabeth Chlpáčová, Sofia Štrbová, Simona Csomorová
Družstvo B:Nina Krajčíkova, Magdaléna Rajnohová, Natália Vámošová, Natália Miková, Nikol Almaská, Natália Bukrotinová, Karolína Lavičková, Nina Némová

Poslednú marcovú nedeľu strávili naše mladšie žiačky na pôde Brusna. Aj napriek nevyhratému setu sme zistili, že sily sa postupne vyrovnávajú aj so silnejším súperom. No ešte stále neudržíme pozornosť počas celého setu a servis súpera je dotiahnutý do úspešného záveru.
Pod vedením trénerky p. Veroniky Zátopek nastúpili :
Skup. A : Linda Ďurčaťová, Barbora Dobrotová, Simona Csomorová, Elizabeth Chlpáčová, Sofia Štrbová
Skup. B : Nina Krajčíkova, Magdaléna Rajnohová, Liana Fekečová, Natália Bukrotinová

5, 8

Družstvo žiačok MIDI odohralo zápas na domácej pôde. V nedeľu, 10.2. k nám zavítali súperky z MVK Detva. Úvodný zápas nám vôbec nevyšiel, ako skup. A, tak aj skup. B. Hráčky mali problém so spracovaním prihrávky, nedarili sa nám ani podania. V druhom zápase skup. A však naše dievčatá zabojovali, predviedli krásnu a vyrovnanú hru v oboch setoch a chýbalo už len málinko aby sa mohli tešiť z víťazstva.

MVK Detva A

Nedeľa 27.1.patrila 4-kovému volejbalu. Zavítali sme na palubovku do Zvolena. Družstvu A v prvom zápase vyšiel víťazne jeden set. V druhom zápase víťazne ukončili oba sety vysoko a bez zaváhania. V prvom zápase družstva B dievčatá viedli pomerne vyrovnaný súboj,v ktorom rozhodlo, kto urobí menej chýb. Servis súpera bol nakoniec v oboch zápasoch dôslednejší.

Dnes si s pani trénerkou Veronikou Zátopek zahrali: Družstvo A: Linda Ďurčaťová, Sofia Štrbová, Lýdia Chrastinová, Barbora Dobrotová, Viktória Dalmady Družstvo B: Magdaléna Rajnohová, Nina Némová, Nikoleta Almaská, Natália Miková, Natália Bukrotinová

-2, -10

Tretiu adventnú nedeľu sme vycestovali na posledné štvorkové súťažné zápasy v tomto kalendárnom roku za súperkami do Krupiny. Naše dievčatá pod vedením trénerky Veroniky Zátopek podali veľmi dobrý výkon. Viditeľné zlepšenie sme mohli vidieť ako v súhre kolektívu  tak aj v hernej činnosti , v hre pri sieti a v obetavosti hráčok. Odmenou boli dva vyhraté zápasy, keď bodovalo družstvo A aj družstvo B proti zdatným súperkám. Aj z prehratých setov mohli naše dievčatá odchádzať so vztýčenou hlavou, ako rovnocenné súperky, ktoré nedarovali hráčka Krupiny ľahkú výhru. Ďakujeme družstvu mladších žiačok za pekný adventný darček v podobe dvoch výhier, o ktoré sa zaslúžili:
Družstvo A: Barbora Dobrotová, Elizabeth Chlpáčová, Magdaléna Rajnohová, Sofia Štrbová, Viktória Dalmady
Družstvo B: Lýdia Chrastinová, Linda Ďurčaťová, Nina Némová, Nikola Almaská
Výkon našich hráčok nás napĺňa optimizmom pred druhou časťou sezóny.

25, 16

V nedeľu 2.12. sme opäť hrali na domácej pôde. Vo IV. kole privítali naše mladšie žiačky súperky z Brusna. Silný súper nás potrápil a tak, ako v skupine A, tak ani v skupine B sa nám nepodarilo dostať pod kontrolu aspoň jeden set. Ale, slovami klasika:,,Jediná skutočná chyba je tá, z ktorej sa nijako nepoučíme." /H.Ford/

-8, -3

V nedeľu 4.11.2018 vycestovali mladšie žiačky na 4-kový zápas do Detvy. Hralo sa po dva zápasy na dva víťazné sety. Obe skupiny, A aj B, mali veľmi pekné výmeny, no povestná šťastena stála pri nás iba v jednom sete v skup. B. Tu sme si u súpera vynútili aj tretí set. V skup. A napriek veľkej snahe hráčok,sa nám nepodarilo zvíťaziť ani raz. Napriek tomu sa tešíme, že pokračujeme našou cestou k čoraz lepšej zohratosti, naše podania sa stále zlepšujú, ako aj technické zručnosti.

11, 16

"V jarmočnú nedeľu 21.10.2018 naše mladšie žiačky odohrali zápas v 4-kovom volejbale, s družstvom TJ Slávia Zvolen,
v zložení:
skupina A: Dalmady, Csomorová, Miková, Dobrotová, Štrbová, Chlpačová, Bukrotinová, Rajnohová.
Skup. B: Ďurčaťová, Némová, Vámošová, Macošková, Krajčíková.
Na prvý zápas nastúpili hráčky skup. A Levice a skup. B Zvolen. Napriek veľmi priaznivému začiatku v oboch setoch, sme zápas neudržali a nevyhrali ani jeden set. V druhom zápase, Levice skup.A a Zvolen skup.A, dievčatá s prehľadom dokázali zvíťaziť obidva zápasy bez zaváhania. Po krátkej prestávke nastúpilo opäť Levice B skup. so Zvolenským B, dievčatá bojovali zo všetkých,no aj napriek tomu, že si vynútili aj tretí set, zápas pre nás nebol víťazný. V závere odohrala skup. A Levice, so skup. A zo Zvolena, kde naše hráčky predviedli veľku bojovnosť, ktorú doviedli do úspešného konca v podobe 2 vyhratých setov. Dievčatám blahoželáme k dvom vyhratým zápasom a prajeme veľa chuti do ďalších tréningov."