TURNAJE

Dňa 12.10.2019 sme organizovali MINI-volejbalový turnaj. Nášho turnaja sa zúčastnilo 12 družstiev z TJ Lokomotíva Čadca, TJ Slávia TU Zvolen, MŠK Žiar nad Hronom, Palas VK Levice a MVK Poltár.
Družstvo B sa umiestnilo na 4.mieste a družstvo A na 5.mieste. Sme veľmi spokojní s tým, ako sa turnaj podarilo zorganizovať, nakoľko trval skoro 10 hodín. Dievčatá počas turnaja ukázali bojovnosť, získali veľa nových skúseností a potešili fanúšikov a tiež aj trénerku. Ďakujeme!!
Družstvo A - Halabuková, Uharčeková, Obická, Juríková, Šeböková, Fojtíková
Družstvo B - Kupčiová, Hegedúšova, Boďó, Göbö, Tarajčáková, Gocníková

 

Staršie žiačky dňa 21.9.2019 odcestovali na turnaj starších žiačok do Hnúšte. Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev. Naše dievčatá skončili na 2.mieste.
Hráčky: Cibulová, Demeterová, Halabuková, Kelemenová, Krajčírová, Lőrinczová, Maľová, Némová
Zápasy:
VK Podlužianka Levice-Žilina 2:0
VK Podlužianka Levice-Žiar nad Hronom "A" 2:1
VK Podlužianka Levice-Liptovský Hrádok 2:0
VK Podlužianka Levice-Žiar nad Hronom "B" 2:0
VK Podlužianka Levice-Žiar nad Hronom "A" 1:2

 

Dňa 15.9.2019 naše družstvá A a B mini volejbalistiek odcestovali na 18.ročník Vinobranickeho volejbalového turnaju v Bratislave.
Dievčatá začali novú sezónu 2019/2020 vynikajúcim výkonom! Družstvo B sa umiestnilo na 10.mieste z 12. družstiev. V základnej skupine skončili na poslednom mieste, a však boli zaradené do najsilnejšej skupiny, z ktorej si odniesli ale naopak veľa skúseností aj v hre proti starším a skúsenejším súperkami.
V boji o miesto vyhrali v oboch zápasoch 2:0. Družstvo A sa umiestnilo na 3.mieste kde v základnej skupine vyhralo v troch zápasoch 2:0. V súboji o miesta sme v jednom zápase prehrali 2:0 a v druhom remizovali 1:1. Dievčatá dostali nespočetne veľa pochvál aj od trénerov z iných miest a my sme na ne naozaj veľmi hrdí!
Družstvo B - Boďó, Šeböková, Hegedúšova, Kupčiová, Tarajčáková, Hegedúšova, Göbö
Družstvo A - Halabuková, Obická, Uharčeková, Fojtíková, Juríková

 

Dňa 14.9.2019 sa staršie žiačky zúčastnili turnaja starších žiačok v Krupine. Skončili sme na 5.mieste. Celkovo sa turnaja zúčastnilo 6 družstiev.
Hráčky: Birčáková, Cibulová, Demeterová, Fabianová, Gažová, Halabuková, Kelemenová, Krajčírová, Lőrinczová, Maľová, Némová
Výsledky zápasov:
VK Podlužianka Levice - Žiar nad Hronom "A" 0:2
VK Podlužianka Levice - Krupina 0:2
VK Podlužianka Levice - Banská Bystrica 1:2
VK Podlužianka Levice - Žiar na Hronom "B" 2:0
VK Podlužianka Levice - Hnúšťa 2:1

 

 

Dňa 14.9.2019 mladšie žiačky vycestovali na turnaj do Hnúšte. Turnaja sa zúčastnilo osem družstiev a to Žiar nad Hronom, Hnúšťa, Pallas Levice, Zvolen, Krupina, Liptovský Hrádok a Čadca. Vo svojej skupine porazili Zvolen a Hnúštu. Prehrali s Krupinou.
O postup bojovali s Liptovským Hrádkom, ktorému podlahli. V boji o 3-4miesto hrali znovu s Krupinou, ktorú vďaka bojovnosti a húževnatosti porazili.
Dievčatá predviedli parádny výkon.
Hráčky: Lýdia Chrastinová, Simona Csomorová, Linda Ďurčaťová, Liana Fekečová, Natália Bukrotinová, Natália Miková, Viktória Dalmady, Nina Némova

 

Mladšie dievčatá odštartovali novú sezónu priateľským turnajom v šestkovom volejbale v Krupine. Turnaja sa zúčastnili Levice, Krupina, Liptovský Hrádok, Brusno a Žiar nad Hronom. Naše dievčatá podali na turnaji poprázdninový kolísavý výkon, keď potrápili aj favorita turnaja ale miestami sa len pozerali na padajúce lopty. Celkovo však turnaj hodnotíme pozitívne, nazbierali sme opäť množstvo skúseností, ukázali sa naše silné stránky aj činnosti, ktoré ešte potrebujú vylepšiť.

 

Staršie žiačky dňa 7.9.2019 vycestovali na 2-dňový turnaj starších žiačok do Pezinka.
Prvý deň odohrali 4 zápasy (2 prehry/2 víťazstvá. Druhý deň hrali a vyhrali všetky 3 zápasy. Umiestnili sme sa na 9.mieste z 19 tímov. Dievčatá si plnili svoje funkcie na ihrisku aj mimo neho. Hrali pekný volejbal. Miestami sme pochybyli, ale inak to hodnotím ako kvalitný turnaj, ktorý nás opäť niekam posunul.
Jediné, čo ma veľmi mrzí, že sa nám hneď v prvom zápase zranila hráčka. Napriek tomu to baby zvládli bez problémov.
Účastníci zájazdu: Cibulová, Demeterová, Ďurkyová, Gažová, Halabuková, Kelemenová, Krajčírová, Lőrinczová, Maľová, Némová


Výsledky zápasov:
VK Podlužianka Levice - Senica 0:2
VK Podlužianka Levice - UK Bratislava 0:2
VK Podlužianka Levice - Nové Mesto nad Váhom 2:0
VK Podlužianka Levice - VKP Bratislava 2:0
VK Podlužianka Levice - Bíliková Bratislava "B" 2:0
VK Podlužianka Levice - Vivus Bratislava 2:1
VK Podlužianka Levice - Nové Mesto nad Váhom 2:1

 

 

31.8.2019 kadetky odcestovali do Hnúšte na prvý turnaj sezóny. Odohrali 4 zápasy.
Z toho sa podarilo zvíťaziť len v jednom. Miestami sme hrali pekný volejbal, miestami sme boli ešte na prázdninách.
Premiérovo si zahrali aj dve nové hráčky, ktoré zvládli svoju funkciu perfektne. Skončili sme na 8.mieste. Turnaja sa zúčastnilo 9 družstiev - Hnúšťa, Krupina, Brusno, Banská Bystrica, Žiar na Hronom, Rimavská Sobota, Poltár, Čadca, VK Podlužianka Levice

Zápasy:
VK PODLUŽIANKA LEVICE - Brusno 0:2
VK PODLUŽIANKA LEVICE - Poltár 1:2
VK PODLUŽIANKA LEVICE - Krupina 0:2
VK PODLUŽIANKA LEVICE - Rimavská Sobota 2:0

 

01.06.2019 - Dnešný domáci turnaj dopadol výborne . Na našom turnaji sme privítali družstvá z VMS Senica a VTC Pezinok. S týmito družstvami sme sa stretli prvý krát. Na prvom mieste sa umiestnilo družstvo z VTM Senica. VK Podlužianka Levice A si zobrala z turnaju 2. miesto, VK Podlužianka Levice B si zobrala 3.miesto a VK Podlužianka Levice C si zobrala 5. miesto. A však sme toho názoru že nie len jednotlivým družstvám patrí dané umiestnenie, ale všetkým našim dievčatám, ktoré na sebe celý rok pracovali, pomáhali si na zápasoch, povzbudzovali sa a spoločne sa vytrénovali tam, kde dnes sme. Takže naše spoločné 2. aj 3. miesto. Ďakujeme dievčatá !
Družstvo A: Halabuková, Obická, Uharčeková
Družstvo B: Göbö, Boďó, Tarajčáková
Družstvo C: Šeböková, Juríková, Fojtíková

 

V dňoch 25.-26.05.2019 sme sa zhostili usporiadania turnaja v 4kovom volejbale, ktorého sa zúčastnilo spolu 8 družstiev: z Krupiny, Trnavy, Čadce a Zvolena. Z nášho klubu boli nasadené družstvo A, B a C. Hralo sa systémom každý s každým. Na turnaji nebola núdza o pekne výmeny, ako aj dramatické zvraty. Podarilo sa nám zahrať niekedy lepšie, niekedy horšie. Naše družstvo A obsadilo krásne 2.miesto, družstvo C-6.miesto a Béčko -7.miesto. Aj keď bol dvojdňový turnaj náročný, máme množstvo nových skuseností, zažitkov a priateľov.
Veľká vďaka patrí trénerkam za výbornú organizáciu.
Družstvo A: Elizabeth Chlpačová, Barbora Dobrotová, Linda Ďurčaťová, Sofia Štrbová, Viktória Dalmady, Liana Fekečová
Družstvo B: Natália Bukrotinová, Natália Vámošová, Nina Krajčíková, Nina Némová, Magdaléna Rajnohová, Karolína Lavičková
Družstvo C: Simona Csomorová, Natália Miková, Nikola Almaská, Tatiana Halabuková, Zara Uharčeková

 

Turnaj v Krupine dopadol nešťastne. V sobotu 18.5.2019 sme odcestovali na turnaj starších žiačok do Krupiny. Už tam sme cestovali v zostave s ôsmymi hráčkami z toho jedna chorá a dve zranené. Hneď v prvom zápase sa nám zranila jedna hráčka. Ostalo nás 7 dievčat, ktoré sa vedeli hýbať. Po treťom zápase nám odišla kvôli zraneniu ďalšia hráčka. Ostalo mi 6 dievčat, z toho len 3 plne funkčné. Neostávalo nič iné, iba obliecť si ako tréner dres a ísť im pomôcť na ihrisko. Naštastie nám to organizátor povolil a nemuseli sme cestovať domov. Mohli sme dohrať turnaj a dievčatá si užili aspoň niečo z neho. Posledné dva zápasy sme teda odohrali s trénerom na ihrisku. Nakoniec sme sa umiestnili na 5.mieste. Dievčatá našťastie zachovali duchaprítomnosť a prispôsobili sa situácii. Napriek všetkým zraneniam, chorobám, nešťastiu a zmenám v postaveniach, ktoré nás postretli som rada, že dievčatá miestami ukazovali krásny volejbal a bojovali.
Bojovali: Demeterová, Halabuková, Kelemenová, Krajčírová, Lőrinczová, Maľová, Némová, Poljaková.
Turnaja sa zúčastnilo 6 družstiev. Výsledky zápasov:
Levice - Žiar nad Hronom "A" 0:3
Levice - Krupina 0:3
Levice - Banská Bystrica 1:2
Levice - Žiar nad Hronom "B" 2:1
Levice - Poltár 3:0

 

Dňa 7.5.2019 staršie dievčatá odcestovali na turnajový výlet do Čiech. Prvú hernú zastávku mali 8.5.2019 v Olomouci. Tu sa na medzinárodnom turnaji I.ročníka memoriálu M. Papcúna a VII.ročníka memoriálu J. Lóna uniestnili na 2.MIESTE. Dievčatá hrali miestami naozaj pekný volejbal. Na turnaji vyhlasovali "Hviezdu tímu". V našom tíme sa ňou stala NATÁLIA KRAJČÍROVÁ. Po tomto turnaji sme ostali v Olomouci a 10.5.2019 sme sa presunuli do Přerova, kde sme sa zúčastnili turnaja 26.ročíka memoriálu J. Lakomého. Dievčatá na tomto ťažkom turnaji vybojovali krásne 2.MIESTO. Dievčatá hrali krásny volejbal. Šťastie nám však neprialo a kvôli vlastným chybám sme prišli o 1.miesto na perfektnom turnaji. Na tomto turnaji vyhlasovali "Najlepšiu hráčku". V našom tíme sa ňou stala LUCIA DEMETEROVÁ. "Dievčatá ma presvedčili o tom, že VOLEJBAL je ich srdcová záležitosť, jednoducho ho milujú. A to je presne to, čo som im chcela odovzdať. Lásku k športu. Veľmi sa z nich teším."
Nastúpili: Olomouc - Birčáková, Cibulová, Demeterová, Fabianová, Gažová, Halabuková, Kelemenová, Krajčírová, Lőrinczová, Maľová, Némová + psychická podpora a asistent trénera Ďurkyová
Přerov - Birčáková, Cibulová, Demeterová, Fabianová, Halabuková, Kelemenová, Krajčírová, Lőrinczová, Maľová, Némová

 

V sobotu, 13.3.2019, boli naše mladšie žiačky nabrať nové skúsenosti na turnaji v maďarskom Gyore. Turnaja sa zúčastnilo spolu 15 družstiev, rozdelených do 3 skupín. V základnej časti naše druzstvo A 1 zápas vyhralo a 1 remizovalo a druzstvo B 1 zápas remizovalo. V nadstavbovej časti o umiestnenie družstvo B po vyrovnanej a napínavej koncovke prehralo ale družstvo A suverénne 2 zápasy vyhralo a vyhralo aj nadstavbovu časť o umiestnenie. Deň bol bohatý na nové zážitky ako aj skúsenosti.
Na turnaj nastupili:
Družstvo A:Linda Ďurčaťová, Liana Fekečová, Barbora Dobrotová, Viktória Dalmady, Elizabeth Chlpáčová, Sofia Štrbová, Simona Csomorová
Družstvo B:Nina Krajčíkova, Magdaléna Rajnohová, Natália Vámošová, Natália Miková, Nikol Almaská, Natália Bukrotinová, Karolína Lavičková, Nina Némová

 

 

Aj naše družstvo MINI volejbalistiek sa zúčastnilo turnaju v Győri. Tento turnaj našim dievčatám dal nové skúsenosti a zážitky, spoznali nové dievčatá a uvideli aj, ako sa hrá volejbal v inom štáte. A však práve pravidla turnaju nám trochu sťažili našu hru ale aj napriek tomu sa naše slečny snažili ako vedeli. Dievčatám ďakujeme a tiež aj rodičom za povzbudenie.
Družstvo C: Halabuková, Obická, Uharčeková, Boďó, Göbö
Družstvo D: Steinemannová, Juríková, Šeböková, Tarajčáková, Stergar, Kupčiová

 

Dňa 26.1.2019 sme organizovali volejbalový turnaj pre naše MINI volejbalistky.
Naše dievčatá boli rozdelené do 3 družstiev. Družstvo "C" sa umiestnilo na 8.mieste kde v rozhodujúcom sete o 7.miesto prehralo 16:14. Naše družstvo "B" sa umiestnilo na 6.mieste kde po veľkom boli o pár bodov prehralo do súperom. A nakoniec naše družstvo "A" sa umiestnilo na svojom prvom 1.mieste. Našim hosťom bola len TJŠK VK Krupina, ktorá postavila 4 družstvá. Naše dievčatá ukázali bojovnosť, spoluprácu. Tešíme sa z nich.
Družstvo "A" Halabuková, Obická, Uharčeková
Družstvo "B" Juríková, Šeböková, Hegedúšová, Stergar
Družstvo "C" Steinemannová, Göbö, Fojtíková

 

Dňa 7.10.2018 sme organizovali volejbalový turnaj pre hračky 3-koveho volejbalu. Na turnaj sme pozvali družstvá z Bratislavy, zo Žiaru nad Hronom a Zvolena. Naše hráčky družstva A sa umiestnili na 7.mieste a hráčky družstva B na 8.mieste. Naše baby si vyskúšali hru aj proti starším súperkám, ktorá im dala veľa skúseností do budúcnosti. Rodičom ďakujeme za povzbudzovanie a hlavne za občerstvenie, ktorého nebolo málo, ale zmizlo skoro do posledného kúsku.
Družtvo A: Obická, Halabuková, Steinemannová, Göbö, Uharčeková, Máťašová, Kollárová
Družtvo B: Juríková, Tarajčáková, Tomčániová, Fojtíková, Stergar, Šeböková, Hegedúšová "

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,Poslednú septembrovú nedeľu sme strávili s našimi mladšími žiačkami na turnaji v Žiari nad Hronom. V športovom duchu a na ihrisku sme strávili celý deň. Neprešli ani dva týždne od posledného turnaja a dievčatá opäť zaznamenali posun o pár krokov vpred. 6-kový volejbal je pre nás stále niečo nové, no spoločne sa učíme zvládať všetky prekážky. V každom prípade vyslovujeme pochvalu zúčastneným hráčkam, sú plné energie a športovo naladené. Vieme, že robíme aj chyby, no práve na nich budeme tvrdo pracovať so novým cieľom-vykročiť do najbližšieho turnaja s vyhratým setom."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posledný turnaj starších žiačok pred začiatkom majstrovských zápasov sme absolvovali v Hnúšti dňa 29.9.2018. Turnaja sa zúčastnilo 12 tímov. Naše dievčatá napriek len jednému prehratému zápasu skončili až na 7.mieste. Všetky zápasy až na jeden proti Krupine boli úspešné a dievčatá opäť predvádzali krásny volejbal. Škoda, že nám ten jeden zápas tak veľmi ušiel. Týmto turnajom sme ukončili prípravné turnaje.
Na turnaji nastúpili: Cibulová, Demeterová, Fabianová, Halabuková, Kelemenová, Krajčírová, Lőrinczová,Némová.
Zápasy:
VK Podlužianka Levice - UTE Budapesť 2:0
VK Podlužianka Levice - Liptovský Hrádok 1:1
VK Podlužianka Levice - Krupina 0:2
VK Podlužianka Levice - Brusno 2:1
VK Podlužianka Levice - Žiar nad Hronom "B" 2:0

Najbližšie nás čaká majstrovský zápas 13.10. v domácom prostredí proti Žiaru nad Hronom "B". Príďte povzbudiť naše dievčatá do haly T-18 o 9:00 v Leviciach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.9.2018 sa družstvo prípravky zúčastnilo  XVII. ročníku Vinobraneckého volejbalového turnaju v Bratislave. Družstvo "A" sa umiestnilo na 8.mieste a družstvo "B" sa umiestnilo na 9. mieste. Baby nabrali veľa skúseností, zážitkov a hlavne podali skvelý výkon, ktorý očaril aj fanúšikov a trénerov iných družstiev.
Družstvo "A" - Halabuková, Obická, Steinemannová, Kollárová, Göbö.
Družstvo "B"- Juriková, Tarajčáková, Tomčániová, Hegedúšová, Šeböková
Na baby sme veľmi hrdí.

 

Družstvo starších žiačok sa v dňoch 15.-16.9.2018 zúčasnilo 2-dňového turnaja starších žiačok v Krupine. Turnaja sa zúčastnilo 7 družstiev. Našich dievčat bolo iba 8 (pozdravujem maródov :) ). Prvý deň sa hralo systémom každý s každým (6zápasov). Po prvom dni sme sa prebojovali do semifinále. Turnaj prebiehal zaujímavo. Rozbiehali sme sa pomaly ale isto. Druhý deň dievčatá predviedli v oboch zápasoch nádherný volejbal. Zimomriavky po tele len tak behali. Neskutočný zážitok dievčatá!! Aj keď sme vo finále prehrali, ja ako tréner som hrdo stála a tešila sa z toho volejbalového divadla, ktoré predviedli naše dievčatá. Prečo sme teda neskončili prvé? Podanie nás sem tam opustilo. Je mi veľmi ľúto, že nášho najmenšieho člena zradilo koleno. Skoré uzdravenie Vivi, máš na 2.mieste kus odmakanej práce. Všetky dievčatá mi ukázali, prečo sa oplatí byť trénerom. :)

Absolventky turnaja: Cibulová, Fabianová, Halabuková, Kelemenová, Krajčírová, Lőrinczová, Némová, Poljaková.
Zápasy:
Sobota:
VK Podlužianka Levice - Žiar nad Hronom "B" 2:0
VK Podlužianka Levice - Čadca 1:1
VK Podlužianka Levice - Banská Bystrica 1:1
VK Podlužianka Levice - Krupina 1:1
VK Podlužianka Levice - Hnúšťa 1:1
VK Podlužianka Levice - Žiar nas Hronom "A" 1:1

Nedeľa:
Semifinále: VK Podlužianka Levice - Hnúšťa 2:0
VK Podlužianka Levice - Žiar nad Hronom "A" 0:2

 

Družstvo starších žiačok sa dňa 8.9.2018 zúčastnilo turnaja v Senici. Dokopy štarotvalo 10 družstiev. V 5-člennej skupine sme sa umiesnili na 3.mieste nakoľko sme mali horšie skóre ako družstvo na 2.mieste (sety sme mali narovnako). To pre naše dievčatá znamenalo zápas o 5.miesto. Zápas sa hral proti Přerovu. Naše dievčatá však prehrali v treťom sete 13:15. Obsadili sme 6.miesto, čo je celkom slušné nato, že to bola naša prvá skúsenosť v novej kategórii. Dievčatá nastúpili v oslabenej zostave nakoľko máme zranené hráčky. Našu zranenú nahrávačku dokonale zastúpila hráčka, ktorá nikdy na tomto poste nehrala-blokárka Kelemenová Daniela. Klobúk dole Dani, dala si to na Pani! :) Dievčatá hrali dobre. Všetky sa snažili plniť pokyny, aj keď to občas možno nevychádzalo. Po každom zápase určovali malé dievčatá, čo pretáčali čísla, najlepšiu hráčku zápasu. U nás to boli tieto 4 hráčky: Kelemenová, Čengerová, Krajčírová, Demeterová. Gratulujem dievčatá !! :) Nastúpili: Cibulová, Čengerová, Demeterová, Halabulová, Kelemenová, Krajčírová, Lőrinczová, Vámoš.

VK Podlužianka Levice - Studienka 1:1
VK Podlužianka Levice - Senica "A" 0:2
VK Podlužianka Levice - Nové Mesto nad Váhom 2:0
VK Podlužianka Levice - Senica+Bíliková Bratislava 2:0
VK Podlužianka Levice - Přerov 1:2

Nabudúci víkend 15.-16.9.2018 nás čaká turnaj starších žiačok v Krupine. Držte nám palce !!

 

Druhá septembrová sobota sa pre naše dievčatá niesla v znamení turnaja. Pre hráčky to bol prvý 6-tkový zápas, systémom každý s každým. Zahrali sme si s družstvami : VK Kúpele BRUSNO, TJ ŠK VK KRUPINA, TJ Mladosť P.BYSTRICA, ŠKM Liptovský HRÁDOK, MŠK ŽIAR n.HRONOM. I napriek tomu,že sa nám nepodarilo zvíťaziť ani v sete, súperkám sme cestu za víťazstvom trošku sťažili a nazbierali nové skúsenosti a zistili svoje hracie ako aj tímové rezervy,čo nás stale motivuje sa posúva ďalej do intenzívnej prípravy na tréningoch.

 

Dňa 30.6.2018 mali naše hráčky prípravky a mladšie žiačky mini rozlúčkový turnaj v tomto školskom roku. Na turnaj prišli aj hráčky z mesta Krupina a Bratislava. Hráčky boli rozdelené do dvoch skupín a víťazom turnaja bol každý. Na záver turnaja sme spoločne aj s družstvom z Krupiny a Bratislavy rozkrájali tortu. Rodičom chceme poďakovať za občerstvenie, ktorého bolo veľmi veľa a baby spolu s fanúšikmi si dobre pochutili. Pekné prázdniny želáme.

Hráčky mladšie žiačky mini: N.Nemová, L.Durcatová, T.Halabuková, M.Rajnohová, N.Krajciková, B.Dobrotová, E.Chlpacova, L.Fekecová, N.Vamosová, A.Paniková, A.Macosková, V.Dalmady, S.Csomorová, S.Strbová, N.Miková, L.Fekecová

Hráčky prípravky: N.Tarajčáková, N.Kvitkovská, D.Tomčániová, M.Fojtíková, L.Steinemannová, A.Göbö, T.Kollárová, D.Stergar, V.Kupčiová, S.Juríková, S.Šeböková, K.Máťašová, J.Hegedúšová, L.Obická, D.Slobodníková

trénerka Lenka Regulová

 

 

Dňa 24. 6. 2018 naše hráčky prípravky odohrali svoj prvý volejbalový turnaj v Krupine. Každé družstvo odohralo 3 zápasy a víťazom boli všetci. Dievčatá podali skvelý výkon a svojou hrou potrápili aj staršie súperky. Na ihrisku vládla príjemná priateľská atmosféra a dievčatá si zápasy užili. Sme na ne veľmi hrdí. Som vďačná rodičom, ktorí boli s nami a zabezpečili jednak dopravu aj skvelo fandili našim babám.

Hráčky: Fojtíková M., Göbö A., Hegedúšová J., Holečková L., Juríková S., Kupčiová V., Kvitkovská N., Máťašová K., Obická L., Steinemannová L., Strošková S., Šeböková S., Tarajčáková N., Tomčániová D., Miková N., Ďurčatová L., Némová N.
Tréneri: Reguľová L., Zátopek V., Duchonová A.

trénerka Lenka Regulová

 

Sezónu sme ukončili na výbornú!!! Posledný turnaj mlaších žiačok, ktorý sa konal dňa 16.6.2018 v Púchove išiel podľa plánu. Na turnaji nastúpilo 5 družstiev- IMA Bratislava, Piešťany, Púchov "A", Púchov "B", VK PODLUŽIANKA LEVICE. Systém turnaja bol každý s každým, čize sme si zmerali sily s každým družstvom turnaja. Dievčatá bezproblémov vyhrali všetky zápasy a nestratili ani jeden set. Dievčatá opäť predviedli najmä úžasné podania a krásne útoky. Na konci turnaja sa z každého tímu vyhlasovala najlepšia hráčka. V našom tíme to bola hráčka č.11- Natália Krajčírová-GRATULUJEME NATÁLKA! Z turnaja sme si odniesli krásne 1.MIESTO. Som veľmi rada, že dievčatá si sezónu ukončili na 1**!! Dva turnaje po sebe sme skončili na 1.MIESTE. Čo je viac ako radosť mojich dievčat? Je to ten najlepší pocit na svete a keď je spojený s víťazstvom je to neopísatelné. 8 statočných v Púchove: Hanka Cibulová, Lucka Demeterová, Emma Halabuková, Ninka Havranová, Danielka Kelemenová, Naty Krajčírová, Sabi Lőrinczová, Kaja Némová-ĎAKUJEM za krásnu bodku sezóny.

Celkové poradie turnaja:

1.VK Podlužianka Levice
2.Púchov "A"
3.IMA Bratislava
"B"
5.Piešťany
6.Krupina

Výsledky - Turnaj Púchov 16.6.2018
VK Podlužianka Levice
2 : 0
Púchov "A"
VK Podlužianka Levice
2 : 0
Púchov "B"
VK Podlužianka Levice
2 : 0
IMA Bratislava
VK Podlužianka Levice
2 : 0
Piešťany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
This template downloaded form free website templates